Top móda 2012 – 2016

Top Móda 2016

iž 15. ročník Top módy v Arcibiskupském zámku v Kroměříži agentury Fatima.

KATALOG

Top móda 2015

Další, již 14tý ročník velkolepé módní přehlídky v arcibiskupském zámku Kroměříži, je za námi. Zde se můžete podívat na rozsáhlou fotogalerii všech modelů, modelek a šatů, nebo shlédnout záznam z přehlídky, ať víte o co jste přišli.

Své nové kolekce představili návrháři: Sandra Švédová, Martin Čapek, Yvona Leitnerová, Luděk Hanák, Petr Kalouda, Marie Zelená.

KATALOG

Top Móda 2014

Úpěšná módní přehlídka TOP MÓDA 2014 je za námi a přinášíme krátký videosestřih z této nádherné přehlídky.

KATALOG

Top Móda 2013

V sobotu 25. května se uskutečnila na zámku v Kroměříži Top Móda 2013. Celou přehlídku moderoval již tradičně Jan Čenský, vystoupil Felix Slováček a na mole byly k vidění nejkrásnější dívky, jako jsou Inna Puhajková, Tereza Fajksová, Monika Vaculíková, Michaela Dihlová, Kristýna Pumprlová, Dominika Hužvárová, Barbora Selepčíny, Eliška Baťová, Soňa Sochorová, Zuzana Nováková, Michaela Haladová, Júlia Liptáková, Lenka Olbertová.. loňská vítězka Miss Tereza Chlebovská a dokonce i čerstvá letošní Miss Gabriela Kratochvílová.

Významným hostem mezi modelkami byla úřadující světová Miss Princess of the World, slečna Carmen Isabel Hernandez Chavez z Mexika.

KATALOG

Top Móda 2012

Módní přehlídka na zámku v Kroměříži

Dne 19.05.2012 se na Arcibiskupském zámku v Kroměříži uskutečnil již 11. ročník velké módní show s názvem TOP MÓDA 2012.

Nejnovější kolekce modelů z dílen předních českých módních návrhářů Luďka Hanáka, Marie Zelené, Táňi Havlíčkové a dalších předváděly modelky Eliška Bučková, Hana Mašlíková, Denisa Domanská, Tereza Chlebovská, Michaela Dihlová a další. Účinkovalo houslové duo Femme2Fatale, večerem provázel Petr Martinák.

Nad akcí převzala záštitu starostka města Kroměříž, paní Mgr. Daniela Hebnarová.